0 0 0
Каталог товарів
ПК та комплектуючі
Готові решення
Монітори по діагоналі
Побутова техніка
Спорт, відпочинок та туризм
Газова продукція
Тренажери і спортивне обладнання
Термоси та термокружки
Тенніс, пінг-понг, бадмінтон, сквош
Рюкзаки
Оптичні прилади
Аксесуари
Сумки та валізи
Новий рік
Антисептики

Оплата

Готівкова
Готівкова оплата можлива при отримані товару у всіх магазинах мережі "Комп'ютерний Всесвіт". Оплата проводиться виключно в національні валюті. В підтвердженні оплати ми видаємо Вам товарний чек. Ми безплатно доставимо Ваше замовлення в ближчий Вам магазин "Комп'ютерний Всесвіт". Ви отримаєте професійну консультацію та обслуговування. Оплата замовлення при отримані в магазині згідно ціни на сайті.

Безготівкова
Після оформлення замовлення наш менеджер висилає Вам електронною поштою, або факсом рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити у касі відділення будь-якого банку з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Карткою
Ви можете оплатити Ваше замовлення онлайн на сайті банківською карткою Visa або MasterCard. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним чином: Під час замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" Вам потрібно вибрати "LiqPay", після чого вам буде запропоновано вести номер вашої картки, термін дії й cvv2 код, після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Накладним платежем
Ви можете оплатити замовлення накладним платежем при виборі доставки "Нова Пошта". Оплата проводиться після огляду Вашого замовлення. Звертаємо Вашу увагу, що при отримані Вашого замовлення в відділенні компанії-перевізника або кур'єра та оплаті ви підписуєте акт прийому-передачі, який підтверджує факт перевірки вантажу на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтеся з зовнішнім видом товару, його комплектацією і не маєте претензій до інтернет-магазину та компанією-перевізника. Зверніть увагу! Дана послуга є платною, відповідно до тарифів перевізника 

Кредит або розстрочка
Клієнти Приватбанку, які володіють картками «Універсальний», «Універсальна Gold», Platinum, Infinite, World Signia / Elite можуть скористатися послугою «Оплата частинами» (отримавши товар в безкоштовне розстрочку).

Також є можливість отримати товар в кредит безпосередньо на сайті, або відвідавши наш магазин.